SERVIS A VÝROBA

Opravy vstřikovacích strojů a plastikářských zařízení

Provádíme pozáruční opravyvstřikovacích strojů většiny používaných značek (např.: Arburg, Battenfeld, Engel, KraussMaffei, Windsor, Ferromatik, Sandretto, Boy, NegriBossi,MIR, TOPMACHINES a další). Dále provádíme opravy sušících a temperačních zařízení a dalších plastikářských periferií. Po dohodě lze provést opravu jakýchkoli dalších zařízení ve Vaší firmě.

Opravy hydrauliky

Naši specialisté provádí opravy všech hydraulických zařízení. Spolupracujeme s odborníky z firem Bosch-Rexroth, Chvalis a dalších. Dle potřeby zajistíme dodávky ND (zejména filtrů a rozvaděčů), dodávku olejů, čištění nádrží, opravy zásobníků a další. Provádíme rovněž repase, rekonstrukce nebo modernizace zařízení.

Monitorování stavu strojů

Zabýváme se vyhledáváním nepravidelných závad a monitorováním stability strojů a zařízení. Dokážeme provádět monitorování částí cyklů strojů a zařízení (např.: opakované měření teploty, měření průběhu tlaku, sled signálů atd.) Umíme měřit tyto neelektrické veličiny: dráha, teplota, tlak, rosný bod, vlhkost a po dohodě i další.

Preventivní prohlídky

Na Vašich strojích a zařízeních můžeme provést preventivní prohlídky s možností nastavení systému. Pro jednotlivá zařízení máme připraveny protokoly uznávané při certifikacích ISO a VDA.