Opravy vstřikovacích strojů

Provádíme pozáruční opravy vstřikovacích strojů většiny používaných značek (např.: Battenfeld, Engel, KraussMaffei, Windsor, Ferromatik, Sandretto, Boy, NegriBosii, MIR a další). Dále provádíme opravy sušících a temperačních zařízení. Po dohodě lze provést opravu dalších zařízení ve Vaší firmě.

Opravy a instalace řídících systémů

Pro Vaše stroje a zařízení provedeme opravy jednotlivých elektronických komponent nebo celých řídících systémů. V případě nutnosti umíme nahradit stávající řídící systém novým nebo provést rekonstrukci zařízení. Pokud budete potřebovat zautomatizovat Vaše zařízení, rádi Vám nabídneme naši pomoc a řešení.

Opravy hydrauliky

Naši specialisté provádí opravy všech hydraulických zařízení. Spolupracujeme s odborníky z firem Bosch, Rexroth, Denison, Hydac, Hytos a dalších. Dle potřeby lze zajistit dodávky ND (zejména filtrů a rozvaděčů) dodávku olejů, čištění nádrží, opravy zásobníků a další. V případě potřeby je možno provést repasi, rekonstrukci nebo modernizaci zařízení.

Monitorování stavu strojů

Zabýváme se vyhledáváním nepravidelných závad a monitorovaním stability strojů a zařízení. Dokážeme provádět monitorování částí cyklů strojů a zařízení (např.: opakované měření teploty, měření průběhu tlaku, sled signálů atd.) Umíme měřit tyto neelektrické veličiny: dráha, teplota, tlak, rosný bod, vlhkost a po dohodě i další.

Preventivní prohlídky

Na Vašich strojích a zařízeních můžeme provést preventivní prohlídky s možností nastavení systému. Pro jednotlivá zařízení máme připraveny protokoly uznávané při certifikacích ISO a VDA.

mouseover